KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707068
nr 1570 7068
Oidentifierad konstnär. Signerad J Robertson, Interiör. Olja på pannå, 40x29 cm, yttermått inklusive ram: 58x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:23:26
100 kr
150 kr